Dezi Prim 1 L

Výrobca: Perfekt Kód tovaru: 371
Dezi Prim 1 L
Výrobca: Perfekt Kód tovaru: 371

Dezinfekcia vody a povrchov, na bazény, podlahy a plochy, WC Pokračovať

Objem:
Cena s DPH
1.20 €
Cena bez DPH
1.00 €
Skladom

Dezinfekčný čistiaci prípravok, ktorý má vysokú účinnosť. Spoľahlivo likviduje vírusy, baktérie, riasy a nižšie huby. Odstraňuje pachy, odfarbuje, bieli textílie a drevo. Je určený pre sociálne zariadenia, potravinársky priemysel, na dezinfekciu pitnej vody a vody v plaveckých bazénoch.
Čistenie a dezinfekcia podláh, nábytku, kuchynského a hygienického náčinia sa uskutočňuje roztokom pripraveným z 0,1 až 0,3L DEZI PRIM a 10L vody.

Pri čistení a dezinfekcií hračiek a predmetov, ktoré sú v styku s deťmi a potravinami opláchnite po 30 minútach čistou pitnou vodou. Koterce a predmety pre zvieratá dezinfikujte rovnakým spôsobom. Pri dezinfekcii v studniach, samospádových vodovodoch a pod. dávkujte 8ml DEZI PRIM na 1000L vody. Vodnú hladinu pokropte nezriedeným roztokom DEZI PRIM. Po 30 minútach je voda vydezinfikovaná súčasne dochádza k rozloženiu účinnej látky. Na dezinfikáciu rias v bazénoch a ich likvidáciu dávkujte 25ml DEZI PRIM na 1000L vody v týždenných intervaloch a pri štarte dávkujte 50ml DEZI PRIM na 1000L vody. Pre otvorené kúpaliská dávkujte dvojnásobne. Neriedený je vhodný i na likvidáciu vodného kameňa v potrubiach, odpadoch v kuchynských a iných nádobách.


Používajte biocídne výrobky bezpečne. Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o výrobku.

Spýtajte sa nás
Otázky a odpovede
Zatiaľ nebola pridaná žiadna otázka.
Napíšte svoj názor
Hodnotenia
Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie.
Podobné produkty