Nožnice a pílka FELCO 8 + FELCO 600 darčekový set

Výrobca: Felco Kód tovaru: 531X340
Nožnice a pílka FELCO 8 + FELCO 600 darčekový set
Výrobca: Felco Kód tovaru: 531X340

Časovo limitovaná ponuka - set ľahkých, kompaktných nožníc a sklápacej pílky. Pokračovať

Cena s DPH
71.40 €
Cena bez DPH
59.50 €
Skladom 1 ks

Limitovaná ponuka cenovo výhodného darčekového balenia

Balenie obsahuje nožnice Felco 8, ku ktorým je pribalená pílka FELCO 600 v zľave -49%


Sklápacia píla Felco 600 je vhodná na rezanie a skracovanie všetkých drevín. Hladká plocha rezu zabraňuje infekciám dreva a podporuje rýchle zacelenie. Má pochrómovaný list a bezpečnostnú blokovaciu západku. Hroty zubov pílového listu sú výnimočnej tvrdosti a zaručujú dlhodobú životnosť produktu.


Felco 8 sú špičkové nožnice s ergonomickou formou. Presadená strihacia hlava k predĺženiu predlaktia, optimálny strihací výkon, rukoväte s gumovým tlmičom nárazu pre šetrenie zápästia. Ozubená matica pre presné nastavenie vôle čepele a protičepele určené k čistému a precíznemu rezu. Čepeľ s odstrihovačom drôtu, zaskrutkovaná protičepeľ s drážkou na odtok miazgy, rukoväte z kovanej hliníkovej zliatiny.

Spoľahlivosť: komfortná, ľahká a robustná rukoväť z kovaného hliníka s doživotnou zárukou. Ostrie a protiostrie je vyrobené z vysoko kvalitnej tvrdenej ocele. Čistý a precízny strih. Všetky diely sú ľahko vymeniteľné.

Ergonómia: vďaka ideálnemu tvaru rukoväti, dorazom s tlmiacim účinkom a naklopenej strihacej hlave šetrí ruky a zápästie.

 • Model pre veľkú ruku
 • Strih do priemeru 25 mm
 • Plná rukoväť z kovaného hliníka
 • Dĺžka 210 mm
 • Hmotnosť 245 g
  Spýtajte sa nás
  Otázky a odpovede
  Oliver 13 December 2020

  Máte aj náhradné diely ako spodný aj vrchný nôž lebo sa mi stala nehoda že som si zveril nožnice do nedobrich rúk za odpoveď vopred ďakujem pozdravom Oliver

  SPOMAX 13 December 2020

  Dobry den,

  ano vieme dodať i náhradné diely, poslite nám typ noznic a ake diely presne potrebujete. Kontaktujte nas mailom alebo telefonicky

  Napíšte svoj názor
  Hodnotenia
  Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie.